Pár slov o firme a našom papiernictve


S podnikaním som začal už v roku 1992, hlavným predmetom činnosti firmy bol vtedy servis kancelárskej techniky. Potom už stačil len malý krôčik, najskôr k predaju písacích strojov, neskôr kancelárskej techniky a v roku 1995 vznikla moja prvá predajňa školských a kancelárskych potrieb v Pezinku. Dnes je to teda už 26 rokov maloobchodného predaja. Za ten čas predajňa niekoľko krát zmenila svoje miesto, aby v roku 2011 definitívne zakotvila vo vlastných priestoroch na Holubyho ulici č.16 v Pezinku. Každé sťahovanie znamenalo zväčšenie predajnej plochy, dnes našim zákazníkom ponúkame takmer 9.000 tovarových položiek na ploche 150 m2. Míľnik nastal v roku 2007, kedy sa predajňa premenila na samoobslužnú, tak ako ju poznáte aj dnes. Od roku 2000 prevádzkujeme aj internetový obchod www.grafit.sk, je zameraný najmä na firmy a organizácie, ktorým ponúkame nielen široký sortiment kancelárskych potrieb, ale aj drogériu, či občerstvenie. Ak nás navštívite, môžete si dať vyrobiť pečiatku, poradíme Vám a objednáme aj produkty, ktoré nemáme štandardne v ponuke. Máme veľmi osobný vzťah ku všetkým našim odberateľom.

Podnikanie staviam na ľudských a rodinných základoch, moji zamestnanci pracujú v priateľskej atmosfére, ich problémy sú aj mojimi problémami. Väčšina z nich u mňa pracuje viac ako 10 rokov.Už dávno som pochopil, že podnikanie musí mať aj svoj sociálny rozmer. Moje sponzorské aktivity sa vždy sústreďovali najmä na deti. Asi najznámejšou je celomestský deň detí, ktorý organizujem v spolupráci s mestom Pezinok, Kultúrnym centrom a Centrom voľného času. Podľa môjho názoru sa nám vždy podarilo vytvoriť skvelú atmosféru a úsmev na tvári detí a to je pre mňa osobne to najdôležitejšie.

Budem rád, ak dokážem spolu so svojimi zamestnancami aj naďalej Vám ponúknuť to, čo ste práve hľadali z nášho sortimentu, aby ste od nás odchádzali spokojní a navštívili nás opäť.

Želám veľa zdravia,  PhDr.Milan Grell